6-9

Lyssna Skriv ut
Kontakt

Kontakt

Kundtjänst: 0435-280 00
E-post: kommun@klippan.se
Besöksadress:
Trädgårdsgatan 12, 264 80 Klippanlänk till annan webbplats

Kontakt Ljungbyhedsskolan
Besöksadress:
Nybrogatan 9, Ljungbyhed.
Telefon: 0435-44 11 12
Rektor: Marie Gärdby
Biträdande rektor: Kenneth Dådring

Öppettider

Måndag-torsdag
08.00- 17.00
Fredag
08.00-16.00

 

Sjukanmälan av elev
Sjukanmälan av elev ska göras före klockan 08.00 via Skolportalen. Sjukanmälan ska göras varje dag.

kartpin

Skicka ett meddelande till kundtjänst




Mentorer år 6
Johan Gadd
E-post: johan.gadd@klippan.se

Malin Larsson
E-post:malin.larsson@klippan.se

Mentorer år 7
Carolin Nilsson
E-post: carolin.nilsson@klippan.se

Torbjörn Ekstrand
E-post: torbjorn.ekstrand@klippan.se

Mentorer år 8
Lina Hallonkvist
E-post: lina.hallonkvist@klippan.se

Mikael Hansén
E-post: mikael.hansen@klippan.se

Mia Nilsson
E-post: lena.maria.nilsson@klippan.se

Mentorer år 9
Anna Abrahamsson
E-post: anna.abrahamsson@klippan.se

Annika Löfgren
E-post: annika.lofgren@klippan.se

Christina Apell
E-post: christina.apell@klippan.se

Övrig personal 6-9
Jarmo Raivander
E-post: jarmo.raivander@klippan.se