F-2

Lyssna Skriv ut
Kontakt

Kontakt

Kundtjänst: 0435-280 00
E-post: kommun@klippan.se
Besöksadress:
Trädgårdsgatan 12, 264 80 Klippan


länk till annan webbplats
Kontakt Ljungbyhedsskolan
Besöksadress:
Nybrogatan 9, Ljungbyhed.
Telefon:  0435–284 21
Rektor: Marie Gärdby
Biträdande rektorer: Kenneth Dådring och Chanette Bellander.

Öppettider

Måndag-torsdag
08.00- 17.00
Fredag
08.00-16.00


Sjukanmälan av elev
Sjukanmälan av elev ska göras före klockan 08.00 via Skolportalen. Sjukanmälan ska göras varje dag som eleven är sjuk.

kartpin

Skicka ett meddelande till kundtjänst




F-klass
Ing-Mari Jönsson
E-post: i-m.jonsson@klippan.se

Anne Rosengren
E-post:anne.rosengren@klippan.se

År1
Jimmy Magnusson
E-post: jimmy.magnusson@klippan.se

År 2
Heather Eriksson
E-post: heather.eriksson@klippan.se

Anna Ahlvin
E-post: anna.ahlvin@klippan.se

SvA
Helena Wilhelmsson
E-post: helena.wilhelmsson@klippan.se

Resurs:
Smajil Hrnjic
E-post: smajil.hrnjic@klippan.se